+90 0364 227 57 57
Takip Edin:

Başkanın Mesajı

 2001 yılında özel tanrıverdi polikliniği olarak başladığımız hizmet yolculuğunda tedavi edici sağlık hizmeti vererek hizmet verdiğimiz bölgede halkımızın güvenini kazandık.
     Ülkemizde olduğu gibi bölgemizdede yeterli ve kaliteli iş yeri hekimliği hizmeti sunulmadığını gözlemledik.
     2006 yılında özel Tanrıverdi Sağlık Hizmetleri Ticaret ve Sanayi Limeted Şirketini bir iştiraki olarak İşgüsa İş Güvenliği ve Sağlığı AŞ yi oluşturduk.
     Bölgemizde daha yasal düzenlemeler yapılmadan önce toprak sanayi ortak sağlık birimi olarak 50 ye yakın iş yerine iş sağlığı hizmeti verdik.
     Her dönemde mevcut yasal düzenlemelere ,meslek ahlakı na bağlı kalarak ,koruyucu sağlık hizmetlerinin üstünlüğüne inanarak yolumuza devam ettik. 4857 sayılı iş kanunu֢€™nun 81. Maddesine dayanılarak hazırlanan 2010 tarihli iş sağlığı ve güvenliği yönetmeliği ile yasal karışıklıkların giderildiği dönemde çalışma bakanlığından ortak sağlık güvenlik birimi olarak yetki belgemizi aldık. 2006 yılında kurduğumuz özel tanrıverdi ilk yardım eğitim merkezi nin verdiği ilk yardım eğitimleri ile iş yeri hekimliği ve iş güvenliği hizmetlerimizi tamamladık .geçerli ve güvenilir bilgiyi,beceriyi,birikimi birey ve toplum yararına hizmete dönüştürme yolunda yürürkrn bize ihtiyaç duyan birey ve kurumların her zaman yanında olacağımızı saygı ve sevgiyle taahüt ederiz֢€¦.

Vizyonumuz


Misyonumuz


© 2015. «EMRE interaktif». Tüm Hakları Saklıdır